Бориспiль
C

Головні новини

Владислав Байчас ініціював створення у громаді невідкладної медичної допомоги


Факт. На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 23 грудня цього року, була прийнята Програма розвитку та підтримки первинної медичної допомоги в Бориспільській територіальній громаді на 2021-2023 роки.

Джерело: заступник Бориспільського міського голови Людмила Пасенко.

Деталі. За словами Людмили Пасенко, до Бориспільської територіальної громади відтепер входить Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (6 амбулаторій) та Бориспільський районний центр медико-санітарної допомоги (на сьогодні об’єднує 6 амбулаторій у селах Глибоке, Іванків, Кучаків, Рогозів, Сеньківка, Любарці та два фельдшерсько-акушерські пункти у селах Сулимівка та Перегуди). На перехідний період ці заклади перейдуть до комунального некомерційного підприємства міської ради.

Важливо. Програма включає розширення мережі амбулаторій. Першочергово планується виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нової амбулаторії у мікрорайоні Бежівка. Також Програма включає виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт амбулаторій у селах Кучаків, Любарці та Сеньківка; реконструкцію будівлі Рогозівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з приміщеннями для проживання медичних працівників загальною вартістю 14 млн грн, поточні ремонти у амбулаторіях Іванкова та у Борисполі за адресою Київський Шлях, 24.

Подробиці. За Програмою розвитку та підтримки первинної медичної допомоги передбачається придбання засобів індивідуального захисту та матеріалів і обладнання для діагностики та лікування, здійснення заходів запобігання поширенню COVID-19. Важливим є виділення коштів для придбання діагностичного медичного обладнання і технічних засобів, придбання ліцензійних комп’ютерних програм для обслуговування амбулаторій, які перебувають у сільській місцевості. Також у планах — придбання комп’ютерного обладнання для забезпечення медичних працівників автоматизованими робочими місцями.

Ініціатива. Як повідомила Людмила Пасенко, є ініціатива секретаря міської ради Владислава Байчаса щодо створення та утримання відділення невідкладної медичної допомоги у громаді (диспетчерська, кол-центр, придбання медичного обладнання та автотранспорту плюс поточні витрати, заробітна плата, придбання медикаментів, засобів індивідуального захисту тощо). На це, згідно Програми, вже закладено необхідні кошти, як і на підтримку амбулаторного лікування населення на пільгових умовах (відшкодування вартості лікарських засобів).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: