Бориспiль
C

Головні новини

Освіта – найбільший споживач бюджету


Факт. Сьогодні, 24 грудня, на черговій сесії Бориспільської міської ради 8-го скликання було розглянуто та прийнято бюджет на 2021-й рік. 

Джерело: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Тамара Матяш.

Пряма мова Т. Матяш:  «Що стосується видатків, то було проведено детальний аналіз видатків кожного головного розпорядника коштів, враховано абсолютно всі витрати, пов’язані з утриманням і здійсненням фінансово-господарської діяльності впродовж року всіх головних розпорядників коштів. 

Видатки на утримання виконавчого комітету та виконання усіх попередньо затверджених прохань становлять 109,2 млн грн, управління освіти і науки Бориспільської міської ради — 514,5 млн грн. Хочу сказати, що освіта — найбільший споживач бюджетного ресурсу (майже 50% утримання від доходної частини). На соціальний захист та соціальне забезпечення спрямовуються 33, 2 млн грн, на службу у справах сім’ї — 6,6 млн грн., на культуру і мистецтво — 26, 9 млн грн, фізичну культуру і спорт — 6,4 млн грн, житлово-комунальне господарство — 53,2 млн грн, на архітектуру і містобудування — 8,3 млн грн. Також передбачено резервний фонд на випадок настання надзвичайних ситуацій у розмірі 4,2 млн грн». 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: