Бориспiль
C

Головні новини

Житловий комплекс BORISPOL DELUXE — нова якість життя


Житловий комплекс  BORISPOL DELUXE —  нова якість життя

Ті, хто вибирає для себе квартиру в Борисполі і вивчили ринок, розуміють, що новобудови мають певні переваги перед старими будинками. В першу чергу — це новітні технології енергозбереження, які дозволяють платити значно менше за комунальні послуги. По-друге — менша ціна у порівнянні з вторинним ринком. По-третє — однорідний соціальний статус сусідів, а відповідно і вищий рівень безпеки.

Звичайно, є і певні ризики для інвестора новобудов. Головний з них полягає в тому, що ви не купуєте квартиру — ви купуєте обіцянку, що пізніше ви отримає квартиру. Чи виконає забудовник цю обіцянку — залежить від багатьох факторів. Проте найбільшої довіри заслуговують ті забудовники, що мають перевірену часом репутацію. Та навіть це не дає 100% гарантії, адже зупинитись будівництво може і з причин, що не залежать від девелопера.
Гарантовано убезпечити себе від усіх ризиків придбання житла у новобудові можна лише у випадку, коли ви купуєте квартиру в уже збудованому та зданому в експлуатацію будинку.

Таких у Борисполі кілька. Але на фоні інших виділяється житловий комплекс Borispol deluxe. Красивий п’ятиповерховий будинок зведено в англійському стилі. Товсті стіни з червоної цегли, суворий, але приємний для ока фасад, покрівля з м'якої черепиці — простий і, водночас, елегантний дизайн. Всередині — просторі квартири зі зручним плануванням і великими вікнами. Ззовні — тиха, але наближена до головної магістралі Борисполя вуличка, дитячий та спортивний майданчики.

Житловий комплекс Borispol deluxe — це вишукане житло, що пропагує нову, вищу, якість життя. В будинку встановлено лічильники електроенергії, води, газу та тепла. Передбачено великий підземний паркінг, власну котельню, охорону і велике зелене подвір’я.

Збудувала цей комплекс відома своїми житловими та промисловими об’єктами компанія «Агробуд­механізація». За 25 років існування вона реалізувала десятки проектів по всій Україні і здобула репутацію надійного забудовника.
Зараз будівництво комплексу Borispol deluxe завершено. Будівельники облаштовують подвір’я та прилеглу територію, планують озеленення.

Будинок було здано в експлуатацію наприкінці 2016 року. Це означає, що люди, які купили квартири завчасно, вже отримали всі документи на своє житло, а ті, хто купуватиме зараз — одразу оформлятимуть право власності. Приблизно в квітні, коли вологість і температура дозволятимуть, власники помешкань почнуть робити ремонти, а заселятись будуть на початку літа.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: