Бориспiль
C

Головні новини

«Укрпошта» в Борисполі: човен потопає?


«Укрпошта» в Борисполі: човен потопає?

22 і 23 березня у центральному відділенні «Укрпошти» в Борисполі не працювало посилочне відділення. 27 березня бориспільці знову не мали змоги отримати тут свої посилки. Все це — на фоні значного зростання популярності послуги.

Т.в.о. начальника ЦПЗ № 3 УДППЗ «Укрпошта» Світлана Мелешко пояснює, що причина — нестача кадрів: «З п’яти працівників там сьогодні залишилося два. Є три вакансії».

Начальник не чіпає людей з інших відділень, яких можна було б перекинути сюди — береже нормальну роботу решти відділень і не хоче конфлікту. Але що робити клієнтам?

Ситуація погіршилася давно, коли замість двох вікон (№8 та №9), в основному, працювало лише одне і треба було більше години вистояти в черзі, щоб отримати чи відправити посилку.

Робота важка. Вікно працює з 8 до 19.00 з годинною перервою. Крім того, необхідно розібрати пошту. Додому дівчата приходять о 21-22 годині. Це — робота з людьми, і атмосфера в черзі відповідна, не кожен привітно всміхається. Зарплатня залежить не від ставки, а від «вироботки» і становить, у досвідчених працівників, близько трьох з половиною тисяч гривень.

Олена поки працює тут, але що робити далі, не знає: «У нас тут уся система застаріла. Її треба повністю зламати і збудувати заново, а цього робити ніхто не буде. Директор каже: «Це не мої проблеми, у вас є начальник поштового зв’язку», — і вона права. Людей вистачає, але начальник нічого не зробить, бо дівчата десятиліттями сидять на «своїх» касах і ніхто на 8 та 9 не хоче. А нові кадри не йдуть, бо Київ не хоче платити. Виходить замкнене коло.
Тепер директор запропонувала віддати рекомендовані листи від організацій на касу №2. Це нормальний шматок роботи, але це якраз та робота, на якій можна заробити «вироботку». Я запропонувала, щоб людина з другого йшла до нас у вікно №8 і працювала нарівні зі мною — вона не хоче».

Люди в черзі питають: «Невже не можна посадити сюди ще когось?» У нас не можна, бо «не хочуть», бо кажуть, що звільняться. Нормальна практика ротації операторів, коли кожен працівник операційного залу по черзі працює на всіх касах, на пошті в Борисполі зараз виглядає неможливою.

Але часи, коли можна було тихенько посидіти на роботі і отримати зарплату, минають. Сьогодення вимагає іншого. Жорсткі методи керівництва, зміна посадових інструкцій та оптимізація роботи здатні змінити ситуацію — іншого виходу немає.

Сергій КРУЧИНІН

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: