Бориспiль
C

Головні новини

Укрпошта подовжує графік роботи


Укрпошта подовжує графік роботи

Для зручності клієнтів 67% міських відділень Укрпошти мають подовжити графік роботи і працюватимуть у будні до 20-ї чи 21-ї години. У цих відділеннях з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 09:00 та після 18:00 до завершення робочого дня функціонуватимуть мінімум 2 операційних вікна, звернувшись у які клієнт завжди зможе скористатися усім спектром послуг.

Як повідомляють у Мініфраструктури, це нововведення вводиться для більшої зручності клієнтів із 2 жовтня 2017 року по 9 січня 2018 року. У цей період понад 1600 з-поміж 2440 відділень компанії, а також ще понад 500 об’єктів поштового зв’язку Укрпошти, долучаються до подовжених графіків роботи та працюватимуть без закриття на обідню перерву. Так, як зазначають чиновники у міністерстві, згідно з планом, 12 відділень у Києві та обласних центрах працюватимуть цілодобово; 115 міських відділень по Україні у будні — до 21:00; ще інші 412 міських відділення у будні — до 20:00. Всі інші — за своїм сталим графіком.

Аби уточнити, як все ж планує працювати пошта, «Вісті» звернулися за коментарями до начальника Бориспільського центру поштового зв’язку №3 Світлани Мелешко.

— З першого одинадцятого ми вже — Київська міська дирекція Укрпошти, — коментує Світлана Вікторівна. — З цього дня зміни у графіку роботи, про які всі так говорять, відбудуться у тих міських відділеннях, які, як зазначалося, входять до I і II групи (по об’ємах виконуваної роботи). Це, наприклад, Бориспільське відділення поштового зв’язку №2 (вул., Київський Шлях, 33), наше центральне відділення, також підлягає цьому режимові Баришівка 1 (повна назва вузла — Відділення поштового зв'язку № 1 м. Баришівка Центру поштового зв'язку № 3
м. Бориспіль, Київська обласна дирекція Публічного акціонерного товариства «Укрпошта» Публічного акціонерного товариства «Укрпошта») і Березань.

З одного боку, мабуть, цю «вибірковість» чимало людей може вважати несправедливою, закидаючи, а чому це не «наша» пошта, а саме «їхня», працюватиме довше? З іншого боку, якщо знати напевно, де саме, хай це і в місті, а не селі, отримати потрібну послугу можна буде довше звичного до сьогодні часу — 18 години — то цей сьогоднішній горобець, як кажуть у народі, краще, аніж завтрашній голубець. Бо поінформована людина — попереджена, а попереджена, тобто захищена. Отже, як очікується, практично вічні черги на пошті вдень та за годину-півтори до 18-ї нарешті мають «розсмоктатися».

— Узагалі, сьогодні всі, кого стосується питання подовженого графіка роботи, передусім посилаються на штатну укомплектованість, — зауважує насамкінець пані Світлана. — Так само це стосується і нас. Наприклад, в одному нашому міському відділенні на роботу ще потрібно взяти дві людини, а в іншому не вистачає аж трьох... Зважаючи на графік, який планується, звісно, має бути і гідна зарплата. Адже у всіх сім’ї, а тому, зрозуміло, за добре слово ніхто працювати не буде. Наразі робочий день у нас хочуть подовжити до 20 години. Про те, що аж до 21 години, поки що не йдеться.

Валентина ОЛІЙНИК, фото автора


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: