Бориспiль
C

Головні новини

У Бориспільській РДА новий начальник відділу комунікацій з громадськістю


У Бориспільській РДА новий начальник  відділу комунікацій з громадськістю

29 травня, на понеділковій колегії, було представлено нового начальника відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Володимира Муцинова.

Володимир Вікторович був призначений на посаду начальника 24 травня 2017 року розпорядженням голови райдержадміністрації від 23 травня 2017 року № 31-к.

Народився В.Муцинов 14 листопада 1973 року у м. Кіровоград. Здобув три вищі освіти.

У 1995 році закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування за спеціальністю «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності» та здобув кваліфікацію економіста; у 1998 році закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та здобув кваліфікацію магістра міжнародного менеджменту; у 2005 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

Працював у банківській сфері, займався підприємницькою діяльністю, має стаж державної служби, обіймав керівні посади на державних підприємствах, зокрема, у Державному підприємстві «Спецтехноекспорт», Державному концерні «Укроборонпром». Має досвід роботи в правовій та фінансово-економічній галузях.

Одружений, виховує двох доньок.

Бориспільська РДА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: