Бориспiль
C

Головні новини

Голова Бориспільської РДА представив нового заступника


Голова Бориспільської РДА представив нового заступника

25 жовтня за участі голови Бориспільської районної державної адміністрації Олександра Туренка, голови районної ради Владислава Байчаса, працівників райдержадміністрації та сільських голів відбулося офіційне представлення Владислава Лаврика – новопризначеного заступника голови РДА.

Владислав Олександрович народився 16 січня 1973 року в с. Нова Галещина на Полтавщині.

В 1996 році здобув вищу освіту в Київському інститут сухопутних військ, за фахом «інженер по експлуатації бронетанкової і автомобільної техніки».

В 2003 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Української Академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «магістр державного управління».

В 2012 році – Інститут післядипломної освіти Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва, фахівець із захисту рослин.

В 2014 році проходив службу у військовому резерві Національної гвардії України. Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Стаж державної служби: 26 років.

Перед призначенням на посаду заступника голови Бориспільської районної державної адміністрації працював заступником голови Донецької обласної державної адміністрації.

Згідно з розпорядженням № 39-к від 23.10.2018 року приступив до роботи 25 жовтня 2018 року.

Бориспільська РДА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: