Бориспiль
C

Головні новини

Колегія в Бориспільській РДА: соціально-економічний розвиток, правопорядок, сільське господарство


Колегія в Бориспільській РДА: соціально-економічний розвиток, правопорядок, сільське господарство

Чергова колегія районної державної адміністрації за участі керівників району відбулась в понеділок, 29 травня.

Очолили захід голова РДА Дмитро Воронін, його заступник Роман Шуменко та заступник голови районної ради Іван Недогибченко. Взяли участь сільські голови та керівники управлінь, служб та відділів району. Йшлося про перевірку делегованих повноважень Старівської сільської ради, розвиток соціальної сфери, боротьбу зі злочинністю, протипожежну безпеку в сільських господарствах.

ПРОІНСПЕКТОВАНО СТАРІВСЬКУ СІЛЬРАДУ

Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Старівської сільської ради поінформувала керівник апарату РДА Ірина Тур. За її даними, бюджет Старівської сільської ради на 2017 рік затверджено по загальному фонду в сумі 2141,5 тис. грн. За І квартал поточного року надійшло до бюджету податків і зборів на суму 609,2 тис. грн., при плані 424,6 тис. грн. Тобто, бюджет села виконано на 143,5 %. Найбільшу питому вагу в місцевих податках займає плата за землю. До бюджету села зараховується 100% плати за землю. Згідно з розпорядженням голови РДА виконавчому комітету Старівської сільської ради рекомендовано відремонтувати дороги по вулицях Гагаріна та Садовій в селі Васильки та по вулиці Лісовій у Старому, встановити вуличне освітлення по вул.Герасименка у Старому, обладнати дитячі ігрові та спортивний майданчики в Старому та Васильках. До 1 грудня заплановано завершити капітальний ремонт Будинку культури.

ПОШУК ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ

Присутні заслухали директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталію Михайленко, яка виступила зі доповіддю про хід виконання районної соціальної програми «Перспектива на 2015-2018 роки» для збереження та підвищення рівня розвитку соціальної сфери Бориспільщини. Відповідно до програми, в 2017 році для проведення акцій та заходів було виділено 42 тис гривень. Із них використано майже 16 тис грн. Керівник нагадала, що від 16 березня 2017 року постановою Кабінету Міністрів України затверджено Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя. «Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин», — зазначила Н.Михайленко.

Станом на кінець травня 2017 року в районі функціонує 4 дитячих будинки сімейного типу, в них на вихованні перебуває 32 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (2 дитини виведено з дитячих будинків сімейного типу у зв’язку з досягненням повноліття) та 3 прийомні сім’ї, в них на вихованні 6 дітей. Дитячий будинок сімейного типу родини Білоусових та прийомна сім’я Букевичів переміщені з Луганської області.

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ ПРОТИДІЇ ЗЛОЧИННОСТІ

На розгляд колегії був представлений проект комплексної програми профілактики злочинності у Бориспільському районі на 2017-2020 роки. Начальник юридичного відділу Олексій Завірюха заявив, що програма розроблена відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 21 квітня 2017 року № 218 «Про схвалення проекту Обласної цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності у Київській області на 2017 – 2020 роки «Безпечна Київщина». ЇЇ мета — профілактика злочинності, посилення захисту прав і свобод людини. Основний інструмент — тісна співпраця взаємодія між правозахисними та контролюючими органами влади в інтересах громадян.

ПРОТИПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА НА ПОЛЯХ

Начальник районного управління агропромислового розвитку Михайло Пензай поінформував про стан протипожежної безпеки в сільськогосподарських підприємствах району. «Для приймання урожаю зернових культур та грубих кормів господарствах району є в наявності 66 зерносховищ, 23 пристосованих приміщення для зберігання зерна, 45 прискладських токів та 6 сіносховищ», — зазначив Михайло Якович. Спеціалістами управління АПР спільно з фахівцями Бориспільського РВ ГУ ДСНС України у Київській області протягом квітня – травня поточного року було проведено об’їзд та огляд сільськогосподарських підприємств району щодо протипожежного стану господарств. За результатами інспекції вжито відповідні заходи: аграрні об’єкти впорядковані, призначено відповідальних за протипожежний стан, в трудових колективах проводяться інструктажі. Серед інших рішень — проведення регулярних перевірок технічного стану протипожежної техніки.

Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської РДА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: