Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільський центральний парк прикрашатимуть 3 нові скульптури


Бориспільський центральний парк прикрашатимуть 3 нові скульптури

У центрі Борисполя засвітилися три нові залізні скульптури, що готуються оселитися у нашому Централпарку.

Оцінити обнову прийшли міський голова Анатолій Федорчук та перший заступник Микола Корнійчук, яким троїсті музики сподобалися.
Бориспільський центральний парк прикрашатимуть 3 нові скульптури

Разом з Борисом Шапіро (ГО «Зодчий») та Олегом Третяком (директор ЦТТ «Евріка») очільники міста пройшлися парком та обрали місце встановлення фігур.

Нещодавно ГО «Зодчий» та архітектурне бюро «Базис» розробили концепцію благоустрою частини парку зі створенням алеї Музики. Роботи — алею, що з'єднає вулицю митрополита Андрія Шептицького та центральну алею парку та тротуар вздовж вулиці Шептицького — буде виконано за бюджетні кошти, а оригінальні залізні фігури з'являться завдяки меценатам Борису Шапіро, Олександру Сичу (трест Бориспільсільбуд), Олександру Онопрієнко (Osteria Corleone) та Юлії Писарчук (Dr.Pub). Ескізи було розроблено Олегом Третяком та художником Миколою Чубатюком.
Бориспільський центральний парк прикрашатимуть 3 нові скульптури

Алея — втілення ініціативи громадських активістів — може бути готова вже у цьому році.

Також особливо хочеться, щоб всі нові об'єкти будівництва у Борисполі зводилися згідно із законом і враховували інтереси громади міста.

Тому побажаємо почуття міри і відповідальності, а також доброго смаку їх творцям архітекторам, адже їх витвір — міське середовище — великою мірою формує нас, бориспільців.

Сергій Кручинін, фото автора

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: