Бориспiль
C

Головні новини

Апаратна нарада в Бориспільській РДА: електропостачання, територіальні громади, адміністративні послуги


Апаратна нарада в Бориспільській  РДА: електропостачання, територіальні громади, адміністративні послуги

У понеділок, 31 липня, в райдержадміністрації відбулась апаратна нарада. Очолили захід голова РДА Олександр Туренко та його заступник Сергій Білецький.

Долучилися заступник голови районної ради Іван Недогибченко, керівники відділів, управлінь, служб району, а також сільські голови.

Йшлося про вжиття оперативних заходів з відновлення електропостачання, попередження надзвичайних ситуацій, діяльність Центру надання адміністративних послуг, формування об’єднаних територіальних громад.
Внаслідок шторму, що відбувся в районі на минулому тижні, постраждало щонайменше 15 населених пунктів. В районі працювало 12 аварійних бригад ПАТ «Київобленерго» з усієї Київської області. Спільними зусиллями вдалося в оперативні строки відновити електропостачання.

Голова адміністрації Олександр Туренко повідомив, що особисто виїжджав на аварійні ділянки та інспектував технічні проблеми. За його словами, основна причина вимкнення ліній електропередач — це неочищені дерева на мережах. Очільник заявив, що буде вжито максимальних заходів із залученням відповідних комунальних служб та підприємств, щоб до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років розчистити лінії електропередачі від зелених насаджень.

Про формування об’єднаних територіальних громад в Бориспільському районі поінформувала начальник відділу містобудування та архітектури РДА Сніжана Павлова. Вона нагадала, що 18 листопада 2015 року Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани Мирненської та Вороньківської об’єднаних громад. Пізніше, Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2017 року №226-р внесено зміни до перспективного плану та передбачено новий склад громад. Мирненська об’єднана громада включає Мирненську, Любарецьку, Сошниківську, Старівську територіальні громади. Вороньківська об’єднана громада включає Вороньківську, Головурівську, Процівську, Ревненську територіальні громади Бориспільського району.

Олександр Туренко заявив, що в чинному законодавстві немає перспективних планів. Об’єднання територіальних громад проходять на добровільних засадах. Якщо сільські ради мають бажання об’єднуватися, то громади слід створювати з врахуванням соціально-економічних, медичних та освітніх можливостей розвитку. Також висловив пропозицію об’єднатися всім районом.

Під час апаратної наради начальник Центру надання адміністративних послуг РДА Наталія Кодаченко поінформувала, з 1 січня по 28 липня 2017 року адміністраторами ЦНАПу прийнято 7814 заяв щодо надання адміністративних послуг. Громадяни негативно реагують та скаржаться на прострочені документи з питань державної реєстрації земельних ділянок, будівельних паспортів, погодження проектів землеустрою тощо. Начальник звернулася до керівництва РДА з проханням посприяти у вирішенні даної ситуації.

Голова районної державної адміністрації зазначив, що поліпшення роботи Центру надання адміністративних послуг можливе за рахунок розширення штату, зокрема, введення посади кадастрового реєстратора. Також, за словами Олександра Туренка, буде розглянуто можливість запровадження електронного зв’язку із ЦНАПом. В порядку електронної черги громадяни зможуть швидше отримувати адміністративні послуги.

Бориспільська РДА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: