Бориспiль
C

Головні новини

Голова Бориспільської РДА пропонує розмістити у дільничних лікарнях сіл Вишеньки та Вороньків додаткові відділення


Голова Бориспільської РДА пропонує розмістити у дільничних лікарнях сіл Вишеньки та Вороньків додаткові  відділення

У понеділок, 24 липня, в кабінеті голови райдержадміністрації відбулась ранкова оперативна нарада.

Участь в ній взяли голова Бориспільської РДА Олександр Туренко, заступник голови РДА Сергій Білецький, керівник апарату РДА Ірина Тур, начальники структурних підрозділів адміністрації, керівництво об’єднаного військового комісаріату, центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги.

Йшлося про зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2017 року, що будуть винесені на розгляд районної ради; стан медичної реформи та спрямування коштів на розвиток медичної галузі району; підготовку шкіл до нового 2017-2018 навчального року; надання матеріальної допомоги в населених пунктах; запровадження електронного документообігу.

Голова райдержадміністрації Олександр Туренко говорив про особливості медичної реформи та поділився думками щодо можливості посилення закладів охорони здоров’я в селах. Наприклад, в дільничних лікарнях сіл Вишеньки та Вороньків, за словами голови РДА, можна розмістити додаткові одне-два відділення. Це сприятиме поліпшенню транспортного сполучення, створенню нових робочих місць. На думку Олександра Туренка, село повинно розвиватися, і необхідно підтримувати насамперед ті села, які не мають потужного інвестора.

Очільник району наголосив на необхідності проведення енергоаудиту в навчальних закладах. У зв’язку з цим планується об’їзд шкіл та дитячих садочків. До заходів будуть долучені працівники адміністрації, депутати районної ради, експерти в енергетичній галузі. Говорячи про утеплення фасадів, Олександр Туренко, зокрема, зауважив: «Ми маємо серйозно поставитися до питання енергоефективності, будемо утеплювати в першу чергу слабкі стіни. Це дозволить на 30-40% посилити енергозбереження».

Олександр Валентинович заявив, що спільно із головами сільських рад слід опрацювати питання утримання доріг в осінньо-зимовий період. «Оскільки існує велика проблема очищення доріг від снігу та ожеледі, розглянемо можливості взаємодії із сільськими радами щодо залучення спеціальної техніки від тих підприємств та фермерських господарств, які знаходяться на території населених пунктів», — зазначив Олександр Валентинович. Відповідне доручення сільським головам вже готується.

Крім цього, в районному бюджеті планується переглянути та збільшити обсяг матеріального резерву на випадок надзвичайних ситуацій, випадків техногенного та природнього характеру.

Передбачається переглянути пакет документів для отримання одноразової матеріальної допомоги з районного бюджету. «Державну допомогу повинні отримувати люди, які, дійсно, її потребують. Насамперед хворі на онкологію, діабет, хронічні запалення, діти-сироти, малозабезпечені, а також учасники Антитерористичної операції», — заявив голова адміністрації. За його словами, враховуватимуть історію хвороби, сукупний дохід сім’ї, а також місце проживання.

Також він додав, що одноразову матеріальну допомогу в розмірі 20 тисяч гривень зможуть отримати мешканці району, які підписали контракт на військову службу в Збройних силах України в період, починаючи з 1 липня 2017 року.

Розглянули під час наради питання зміни штатної структури райдержадміністрації, підвищення заробітних плат та оголошення конкурсів на вакантні посади. Запланували введення електронного документообігу з 1 вересня 2017 року.

Бориспільська РДА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: