Бориспiль
C

Головні новини

Заступник голови Бориспільської РДА зустрівся з мешканцями Кийлова


Заступник голови  Бориспільської РДА зустрівся з мешканцями Кийлова

2 серпня, заступник голови Бориспільської райдержадміністрації Сергій Білецький провів зустріч з громадою с.Кийлів.

Участь в зустрічі взяв депутат районної ради Віталій Гордієнко.

Присутні обговорили розвиток освітньої галузі Бориспільського району на прикладі філії опорного навчального закладу «Вороньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» – Кийлівська загальноосвітня школа I ступеня.

Відповідно до чинного законодавства, нова опорна школа включає три рівні: початкова, базова і профільна. Після кожного рівня школярі будуть здавати іспит. Діти, які закінчують початкову школу у себе в селі, знають, що наступний їхній рівень освіти — середній, і вони підуть в школу, яка є основною.

«Головна мета освітньої реформи: оптимізація та модернізація мережі освітніх закладів, — зауважив Сергій Володимирович. — Це робиться для того, щоб більш раціонально використовувати ресурси і створювати ту мережу шкіл, яка б забезпечувала якнайкращу освіту для дітей».

Нагадаємо, в 2016 році було створено опорний навчальний заклад «Вороньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» з філією – Кийлівська ЗОШ I ступеня. Сьогодні опорний навчальний заклад спеціалізується на поглибленому вивченні предметів природничо-математичного циклу. Відповідно до програми «Шкільний автобус» школа отримала новий автобус для підвезення дітей з віддалених сіл, де знаходяться філії.

Відповіді на актуальні запитання щодо реформи освіти читайте на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України за цим посиланням.

Бориспільська РДА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: