Бориспiль
C

Головні новини

Електронний документообіг, бюджет, опалювальний сезон: головні питання на нараді структурних підрозділів Бориспільської РДА


Електронний документообіг, бюджет, опалювальний сезон: головні питання на нараді структурних підрозділів Бориспільської  РДА

Заступник голови районної державної адміністрації Сергій Білецький провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, закладів охорони здоров'я, відділу поліції та військового комісаріату.

Сергій Володимирович визначив основні напрями роботи для кожного структурного підрозділу райдержадміністрації. В цілому йшлося про впорядкування електронного документообігу в системі АСКОД та офіційного листування в доменній зоні GOV.UA, доопрацювання бюджетних програм на 2018 рік, підготовку до опалювального сезону 2017-2018 років, кадрові ротації.

Особливу увагу заступник голови РДА звернув на дотримання термінів початку опалювального сезону та дисциплінарну відповідальність керівників бюджетних установ. 21 вересня буде проведено чергове засідання штабу з питань підготовки до опалювального періоду 2017-2018 років.

Керівник апарату райдержадміністрації Ірина Тур поінформувала про підготовку до проведення колегії райдержадміністрації, що планується на 25 вересня. Озвучила порядок денний та запропонувала керівникам протягом тижня внести власні пропозиції до переліку питань.

Також вона повідомила про переможця конкурсу на зайняття посади начальника служби у справах дітей та сім’ї. Ним стала Людмила Корніяка, яка за розпорядженням голови РДА приступила до роботи 18 вересня. Раніше вона працювала на посаді головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї РДА та донедавна виконувала обов’язки начальника данного структурного підрозділу.

У продовження наради присутнім був представлений тимчасово виконуючий обов’язки начальника Бориспільського відділу поліції ГУНП в Київській області підполковник поліції Олександр Шляховський, який до цього обіймав посаду заступника начальника Броварського відділу поліції. Він доповів про стан криміногенної ситуації в Бориспільському районі за поточний тиждень.

Військовий комісар Бориспільського ОМВК Роман Горбач, у свою чергу, поінформував про початок осіннього призову на строкову військову службу України. Триватиме призов з 2 жовтня до 30 листопада. Оповіщення проведено в повному обсязі на території району. Також комісар повідомив, що з 12 вересня в Україні тривають навчання із залученням штабів територіальної оборони, в яких активну участь бере Бориспільський район. На Київщині планується офіційно відзначити День територіальної оборони в суботу, 7 жовтня.

Триває підготовка до культурних заходів з нагоди 85-річниці утворення Київської області. У неділю, 24 вересня, в м. Ірпінь (м. Ірпінь, Центральна площа, вул. Шевченка, 2а) відбудеться обласний урочистий захід з нагоди святкування 85 – річниці утворення Київської області «Благословенна Київська земля». Презентаційний стенд готує і Бориспільська районна адміністрація.

Бориспільська РДА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: