Бориспiль
C

Головні новини

Експериментальний вид навчання у бориспільській школі


Експериментальний вид навчання у бориспільській школі

У рамках освітньої реформи, що прийнята 5 вересня цього року, до Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 цей навчальний рік приніс неочікуваний експеримент.

Із 38 шкіл Київської області у Борисполі обрали ЗОШ №6, щоб спробувати нові методи навчання у початкових класах. Вже з 1 вересня цього року у закладі діє два експериментальних перших класи, які увійшли в регіональний експеримент за новим навчальним планом, що вступить у дію лише в 2018 році.

Директор школи Віра Іванівна Мазура говорить, що, згідно з нововведенням, діти навчаються за іншими методиками — насамперед вони опановують навики існування в різних життєвих ситуаціях, знаходити вихід з будь-якої проблеми.

На жаль, книгами першокласники ще не забезпечені, а вчителі вимушені відшукувати необхідну інформацію самотужки в Інтернеті. «Та все ж це хороший приклад нового погляду на навчання», — говорить директор школи.

Чи справді наступного року це вже буде не експеримент, а повноцінне навчання для усіх дітей України, напевно, покаже цьогорічна практика. Головне, щоб наші діти не стали «піддослідними мишами» для втілення в життя освітньої реформи.

Тетяна ХОДЧЕНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: