Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

У Бориспільському районі затримали 34-річну наркодилерку


У Бориспільському районі затримали 34-річну наркодилерку

34-річна жителька смт Іванків Бориспільського району методом закладок збувала наркозалежним жителям марихуану. Клієнти отримували товар у визначеному місці, попередньо перерахувавши гроші на її банківські картки. За це жінці загрожує до 8 років позбавлення волі.
У Бориспільському районі затримали 34-річну наркодилерку

Начальник Управління протидії наркозлочинності поліції Київщини Кирило Самойленко повідомив, що під час санкціонованого обшуку в будинку підозрюваної вилучили 26 пакетів сухого розфасованого наркозілля, на суму 30 тисяч гривень. Також оперативники вилучили пістолет та 50 набоів, які жінка ховала у мікрохвильовій печі.
У Бориспільському районі затримали 34-річну наркодилерку

На даний час призначені відповідні експертизи. Відкрито кримінальні провадження за ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Головне управління Національної поліції в Київській області

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Березень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031