Бориспiль
C

Головні новини

Жителі с. Глибоке поспілкувалися із головою Бориспільської РДА


Жителі с. Глибоке поспілкувалися із головою Бориспільської РДА

13 грудня, голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко провів виїзний прийом громадян в с.Глибоке. Долучилися працівники адміністрації та Глибоцької сільської ради, представники місцевого підрозділу поліції.

Прийом проходив у форматі відкритого діалогу голови адміністрації з місцевими мешканцями. Насамперед йшлося про розвиток сільської медицини в селі, оснащення місцевої медичної амбулаторії, відкриття філіалу районної комунальної аптеки.

Олександр Туренко поінформував громадян про розширення мережі Інтернет в медичних закладах району та введення Єлектронного реєстру обліку хворих з історіями хвороб. Такі заходи запроваджуються з метою покращення медичного обслуговування сільських мешканців відповідно до вимог чинного законодавства з питань медичної реформи, що набуває чинності 2018 року.
Жителі с. Глибоке поспілкувалися із головою Бориспільської РДА

Громадяни порушували питання збереження навколишнього середовища та шкідливого впливу смітників на території району, зокрема, Глибоцького сміттєзвалища. У відповідь голова адміністрації наголосив, що тривають переговори з австрійськими інвесторами, які готові побудувати сміттєпереробний завод. Підприємство прийматиме сміття, сортуватиме та перероблятиме його. Подібні заводи працюють в мегаполісах Європи та екологічно-безпечні для здоров’я людей та навколишнього середовища.

Під час прийому обговорили плани відкриття в районі автоматизованих пунктів оплати житлово-комунальних послуг у зв’язку з незадовільною роботою відділень ДП «Укрпошта». Неодноразово селяни скаржилися на постійні затримки надходження коштів за послуги ЖКГ, телефон, Інтернет. Також, на думку керівництва райдержадміністрації, буде доцільним введення єдиної соціальної карти для погашення пільгових платежів.

Серед інших порушених питань — взаємодія сільської громади та правоохоронних структур в розв’язанні земельних суперечок, обслуговування ліній електропередач Бориспільського РП ПАТ «Київобленерго», підготовка до новорічних та різдвяних свят.

За результатами заходу деякі селяни висловили намір записатися на особистий прийом до голови РДА, що відбудеться 20 грудня 2017 року. Громадян було зареєстровано в установленому порядку.

Бориспільська РДА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: