Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільська районна рада затвердила бюджет-2018


Бориспільська районна рада затвердила бюджет-2018

Бориспільська районна рада затвердила бюджет-2018, підготовлений районною державною адміністрацією за пропозиціями депутатів та сільських голів. «За» проголосували 22 депутати, «проти» — 2, «утрималися» — 1. Рішення було прийнято в четвер, 21 грудня, під час 17 сесії районної ради VІІ скликання.

В роботі сесії, зокрема, взяли участь голова Бориспільської районної ради Владислав Байчас, голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко та їхні заступники.

Також на сесії була затверджена Програма соціально-економічного і культурного розвитку Бориспільського району на 2018 рік.

Серед ключових стратегій: придбання соціального житла для дітей, позбавлених батьківського піклування; підтримка первинної медичної галузі, а саме, розвиток сільської медицини; 100%-ве забезпечення бюджетних установ заробітною платою; збільшення фінансування на послуги харчування в центральній районній лікарні та придбання медикаментів; відшкодування перевізникам пільгового проїзду окремих категорій громадян.

Голова адміністрації О.Туренко охарактеризував бюджет району як соціальний та висловив впевненість, що надходження до бюджету будуть збільшуватися завдяки введенню в район нових потужних підприємств та установ. За словами Олександра Валентиновича, розпочато масштабний проект з електропостачання населених пунктів, зокрема, запуск в Щасливому нових трансформаторних підстанцій та встановлення додаткових потужних ліній електромереж. В цілому цей крок має значно покращити ситуацію з енергопостачанням в Бориспільському району та стане потужним поштовхом в розвитку інфраструктури. Керівник також анонсував розробку та створення окремої Програми по утриманню доріг в районі та запровадження соціальних маршрутів для перевезення громадян пільгових категорій.

Бориспільська районна державна адміністрація Київської області

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: