Бориспiль
C

Головні новини

В Бориспільському районі прийняли бюджет-2017


В Бориспільському районі прийняли бюджет-2017
Депутати районної ради затвердили бюджет-2017. «За» проголосували 26 депутатів, «проти» — 0, «утрималися» — 2.

Для участі в роботі дев’ятої сесії VII скликання Бориспільської районної ради, що проходила 23 грудня, прибуло 28 народних обранців. До обговорення порядку денного долучилися голова районної ради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко, голова райдержадміністрації Дмитро Воронін, заступники голови РДА, сільські голови, головні розпорядники бюджетних коштів.
В Бориспільському районі прийняли бюджет-2017
Відповідно до документу, прогнозований показник доходів з фізичних осіб на 2017 рік становить 342 млн грн. Відповідно до норм бюджетного Кодексу, до районного бюджету надходитиме 60% від загальної цифри, що становить 205,5 млн грн.
В Бориспільському районі прийняли бюджет-2017
У бюджеті не передбачили коштів на фінансування програми реконструкції Бориспільської центральної районної лікарні, а це має бути 12 млн 724 тис грн. Тож, цю суму спрямують з резервного фонду. Депутати прийняли рішення спрямувати 31,8 млн грн до резервного фонду. Звідти ж направлять кошти на добудову незавершених об’єктів у селах, над якими працювали в 2016 році. Решту грошей диференційовано розподілять за цільовим призначенням на початку 2017-го.

Бориспільська районна державна адміністрація

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: