Бориспiль
C

Головні новини

Бориспіль: сніг тестує комунальників


Бориспіль: сніг тестує комунальників

Станом на 10 годину 9 лютого робітники місцевого КП «ВУКГ» у три лопати розчищали сніг на зупинках по вул. Шевченка в Борисполі.

За словами комунальників, зранку їхня бригада уже розчистила сніг на 10 зупинках громадського транспорту по місту, в планах цієї бригади - ще 7.

За фактом, територія зупинки «Факмекс» по вул. Шевченка прибранавід снігу добре, далі по маршруту №8 та 9, сніг розчищали не на усіх зупинках.
Бориспіль: сніг тестує комунальників

Акцентово, що у центрі Борисполя, на зупинці автобусів біля центрального парку, видно, що сніг ніхто не чистив, він уже зранку перетворився на кашу і воду. «Тут ніхто сніг не прибирає ніколи, поки сам не розтане. Я знаю, бо постійно їжджу. Автобус зупиняється і люди сходять прямо в калюжі – головне, щоб не набрати води у взуття», - ділиться бориспілька Вікторія.
Бориспіль: сніг тестує комунальників

Комунальники нарікають, що не вистачає робочої сили та техніки. Можливо, відпрацьованої системи роботи комунальних служб?

Ольга Іванова, фото автора

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: