Бориспiль
C

Головні новини

Юлія Шуткевич — новий голова молодіжного парламенту Борисполя


Юлія Шуткевич — новий голова молодіжного парламенту Борисполя

20 лютого відбулися вибори голови молодіжного парламенту Борисполя. Кандидатуру на посаду подала лише одна людина — Юлія Шуткевич, художник-постановник КМК «Академ». Усі присутні на виборах члени МП одноголосно були «за». Право голосу мали члени МП, а бути присутніми на виборах могли всі охочі.

На запитання, чому вирішила спробувати себе в ролі голови, Юлія відповіла, що давно співпрацює з МП і їй подобається молодіжний напрямок і перспективи молодіжного самоврядування.

«Моя передвиборча програма об’ємна, — коментує плани новий голова МП. — Хочу, щоб МП співпрацював з військово-патріотичними організаціями міста, брав участь у Міжнародних молодіжних програмах, грантах. Щоб ми не просто проводили масові заходи, а й організовували круглі столи, конференції, семінари для молоді на ті теми, які на часі. Маємо на меті співпрацювати з Центром туризму, щоб можна було, наприклад, організувати виїзний табір у Карпатах і обговорити робочі питання.

Робитимемо удар на пропаганду здорового способу життя. Було б цікаво започаткувати чемпіонати з нетрадиційних видів спорту. Ще розвиватимемо волонтерську діяльність. Важливо, що в нас є гарна команда. Через кілька тижнів плануємо провести збори, визначитися з напрямками діяльності. Можливо, відмовимося від поділу на комісії й почнемо працювати за напрямами. Запрошуємо ініціативну молодь до нашої команди», — резюмувала Юлія.

• Заступником голови МП обрали Дмитра Віцюка, секретарем — Зінаїду Марковець.

Павлина ОСТРОЗОРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: