Бориспiль
C

Головні новини

В Дівичках відбувся чемпіонат Сухопутних військ ЗСУ з армспорту

Наприкінці лютого після восьмирічної перерви в Сухопутних військах ЗСУ було проведено чемпіонат з армспорту (боротьба на руках), повідомив 1 березня прес-центр Сухопутних військ ЗСУ у Фейсбук.

Учасниками змагань, що відбулися у військовій частині, що біля с. Дівички на Київщині, було 97 військовослужбовців з оперативних командувань, частин безпосереднього підпорядкування та навчальних закладів, які стали кращими в своїх колективах. Судили їх семиразовий чемпіоном світу з армспоту лейтенант Тарас Івакін та інші.

Командні та індивідуальні заліки проводились в усіх вагових категоріях згідно міжнародних правил. Боротьба велася лівою та правою руками. Переможці визначалися за сумою набраних балів в індивідуальному та командному заліках. У підсумку перше загальнокомандне місце вибороли військовослужбовці оперативного командування «Схід», друге – представники Військової академії (м. Одеса), третє – оперативного командування «Північ».

Переможцями в індивідуальному заліку стали стали: курсант Кобцев О.А. (НАСВ м. Львів) у ваговій категорії до 60 кг., курсант Поліщук М.С. (ХІТВ ХПІ м. Харків) у ваговій категорії до 65 кг., курсант Івшин О.В. ХІТВ (ХПІ м. Харків) у ваговій категорії до 70 кг., старший лейтенант ГАНЖА С.О. (ОК «Північ») у ваговій категорії 75 кг., майор Кісілюк О.М. (ВА м. Одеса) у ваговій категорії 80 кг., курсант Омельчук О.С. (ВА м. Одеса)у ваговій категорії 90 кг., лейтенант Івакін Т.А. (ОК «Схід») у ваговій категорії 100 кг. та молодший лейтенант Гаркавий Ю.В. у ваговій категорії більше ста кілограм.

Переможці були нагороджені, кубками, медалями, грамотами, відомчими відзнаками Командувача Сухопутних військ ЗС України та цінними подарунками від командування військової частини.