Бориспiль
C

Головні новини

Новий проект ГФ «Сектор Безпеки» вже запущено


Новий проект ГФ «Сектор Безпеки»  вже запущено

«Вісті» вже писали про новий проект ГФ «Сектор Безпеки» та поліції «Безпечне місто — спільна справа» у рамках грантової програми «Безпечне місто». 16 березня відбулася перша із запланованих зустрічей з бориспільцями. Спільні збори пройшли в актовій залі НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ввечері, у зручний час, коли всі вже повернулися з роботи й повечеряли.
Новий проект ГФ «Сектор Безпеки»  вже запущено

З мешканцями будинку Головатого, 20 спілкувалися Богдан Меташоп та Рустам Хамракулов з «Сектора Безпеки», дільничний Сергій Гресь, офіцер патрульної поліції Іван Рудь, секретар міської ради Ярослав Годунок. Говорили про важливість комунікації з поліцією та про ефективну співпрацю з нею для забезпечення порядку в будинку та навколо нього. Людей турбують і стоїть галас. «Видно, що люди зацікавлені працювати. Наші подальші плани такі — будуть створені ініціативні групи, збільшимо кількість залучених людей та вже разом з ними вирішимо наболілі проблеми», — розповів Богдан Меташоп.

Попереду — нові зустрічі. Активісти просять пам’ятати, що безпечне місто — це спільна справа.

Олександр ПОГРЕБНЯК

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: