Бориспiль
C

Головні новини

Дитячий лабіринт по-сусідству із кальяном


Дитячий лабіринт по-сусідству із кальяном

У центральному парку Борисполя невдовзі з’явиться ще один дитячий майданчик від підприємця. Власник майданчику обіцяє порадувати малечу ігровим лабіринтом та сучасним електропотягом.

Новий майданчик почали встановлювати 5 квітня. Конструкція серйозна. Над монтажем лабіринту працює бригада робітників: два спеціалісти та підсобні працівники.
Дитячий лабіринт по-сусідству із кальяном

Чому майданчик встановлюють біля закладу, в якому курять кальян, „Вісті” поцікавилися у його власника — приватного підприємця Олександра Тимофеєва.

„Я не знав, що в сусідньому із майданчиком закладі є кальян. Тому із цим питанням звертайтеся до власника кафе. Ми довго думали, куди поставити цей лабіринт: в одному місці досі стоїть вода, а в іншому заважають дерева. Парк не такий великий, ” — пояснює підприємець.
Дитячий лабіринт по-сусідству із кальяном

Дозвіл на встановлення майданчику у Тимофєєва наявний, за його слова. Площа майбутнього лабіринту складатиме 12 кв. м. Працюватиме він увесь теплий року період, а саме: із 7 квітня до 7 жовтня.

„Я впевнений, що лабіринт принесе дітям радість. Обмірковуємо задум про організацію безкоштовних днів відпочинку на майданчику для дітей інвалідів та інших пільгових категорій,” — ділиться планами Тимофєєв.
Якою буде вартість прогулянки дитячим лабіринтом поки не вирішено. Підприємець впевнений, що лабіринт складе конкуренцію іншим дитячим майданчикам, які розташовані у центральному парку міста.

Тетяна ХОДЧЕНКО, фото автора

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: