Бориспiль
C

Головні новини

Хто стане головним освітянином Борисполя


Хто стане головним освітянином Борисполя

До 15 квітня триває прийом документів на конкурс щодо заміщення вакантної посади начальника управління освіти і науки Бориспільської міської ради. Оскільки останній день прийому заявок припадає на неділю, охочі висунути свою кандидатуру мають встигнути зробити це до п’ятниці, 13 квітня, включно.

Останнім часом у конкурсах на заміщення освітянських вакантних посад у Борисполі бере участь лише один претендент. «Вісті» поцікавилися у заступника міського голови Людмили Пасенко, скільки бажаючих на вакантну посаду. Однак вона запевнила, що такою інформацією не володіє, оскільки прийомом документів займається заступник начальника управління юридично-кадрового забезпечення Алла Лічман. Звернулися за коментарем до неї.

Пані Алла була небагатослівною. Вона здивувалася увазі до конкурсу з боку преси: «Це службова інформація. Чому я повинна вам її розголошувати? Яку мету ви переслідуєте, що прийшли питати про цей конкурс? Коли конкурсна комісія обере переможця, про це буде повідомлено громадськості, на нараді міського голови представлять переможця. А на цей момент втручатися в роботу конкурсної комісії ніхто не має права».
Нагадаємо, що нині обов’язки начальника управління освіти і науки виконує Тетяна Павленко.

До теми
Завідувача «Теремка» шукають втретє, директора ліцею — вперше.


Втретє оголошено конкурс на заміщення вакантної посади завідувача дошкільного навчального закладу «Теремок».
Бажаючих брати участь у конкурсі не виявилося у двох попередніх конкурсах (60 календарних днів).
Також оголошено конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Бориспільського академічного ліцею, який нині будується за адресою вул. Робітнича, 30.
Кандидат на посаду директора ліцею повинен мати вищу освіту не нижче ступеня магістра, на посаду завідувача ДНЗ — не нижче бакалавра. Інші вимоги до кандидатів збігаються: громадянство України, вільне володіння державною мовою, стаж педагогічної роботи не менш ніж три роки, організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Ольга КАЦАН

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: