Бориспiль
C

Головні новини

На Бориспільщині лісівники посадили 30 га нового лісу


На Бориспільщині лісівники посадили 30 га нового лісу

В наш складний час люди прагнуть на вихідні виїхати за місто, в ліс на природу. Багато жителів столиці бажають провести свій відпочинок на берегах могутнього Дніпра, у мальовничих куточках, що знаходяться поблизу лісових масивів Бориспільського лісгоспу.

Ліс кожен розуміє по-різному. Для одних — це чудове місце відпочинку, а для інших (працівників лісового господарства) — це важка і копітка праця. Праця лісівника починається від створення лісових культур і продовжується протягом багатьох років, до того часу, поки посаджений ліс виросте.

Створення лісових культур розпочинається з висаджування сіянців, саджанців, живців дерев і чагарників чи висівання їхнього насіння. І повинен пройти не один рік, поки висаджені молоді деревця виростуть і стануть такими насадженнями, до яких люди звикли приходити на відпочинок.

Коли гуляєш по лісовій галявині — придивись: можливо ти йдеш не по траві, а по лісових саджанцях, посаджених турботливою рукою лісівника! Молоді насадження дуже тендітні, їх необхідно оберігати, турботливо доглядати. Задумайся, що для заліснення цієї ділянки був витрачений не один день.

Працівниками Бориспільського лісгоспу в 2018 році весною заплановано посадити 30 га лісових культур та 60 га доповнити.

Відновлювати ліси у ДП «Бориспільський лісгосп» будуть заздалегідь вирощеним у розсадниках та теплицях посадковим матеріалом. Для цього у 2017 році працівниками лісгоспу було вирощено понад 750 тис. шт. стандартних сіянців сосни, дуба, ясена, берези, каштана, клена.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: