Бориспiль
C

Головні новини

Де у Борисполі готують майбутніх науковців


Де у Борисполі готують майбутніх науковців

Найвродливіша випускниця-2018 Борисполя Катерина Крастиченко — серед найкращих науковців України. Переможні лаври «республіки» дісталися і відомому бориспільському біологу Максиму Шматкову.

Обоє — одинадцятикласники НВК «Гімназія «Перспектива» ім. В. Мономаха. Максим неодноразово «штурмував» Всеукраїнські олімпіади й МАНи та привозив до Борисполя перемоги, а Катерина відома в місті як володарка корони й цьогорічного титулу «Випускниця-чарівниця». Нещодавно обоє гімназистів повернулися із заключного (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з перемогами. Максим посів ІІІ місце у відділенні екології та аграрних наук, секція агрономії (вчитель Лідія Нагаєва), Катерина зайняла ІІІ сходинку в секції фольклористики, відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (вчитель Ніна Георгієва).

«Сьогодні цінується краса у тандемі з розумом. Катя довела, що приваблива не лише зовнішньо, а й внутрішньо, — коментує перемогу дівчини заступник директора НВК Сусанна Большакова. — Секрет успіху гімназистів у тому, що в закладі ведеться системна науково-дослідницька робота. Всі 10-класники впродовж навчального року готують і захищають науково-дослідницькі роботи в тій секції, яку обирають. Ставимо на меті не назбирати перемог, а адаптувати дітей до навчання у вишах: до практичних, курсових, працювати з літературою, інтернет-джерелами. У квітні проводимо шкільний етап конкурсу-захисту, відбираємо найкращі роботи. Після цього автори із науковими керівниками мають півроку, щоб опрацювати усе, підготувати їх до міського конкурсного етапу. Гімназія завжди подає на нього понад 20 робіт».

Ольга КАЦАН, фото автора

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: