Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі підвищення вартості проїзду відклали


У Борисполі підвищення вартості проїзду відклали

Найбільш резонансним на засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради 24 травня було питання перевезення пільговиків та вартість проїзду по місту і до аеропорту «Бориспіль». До залу засідань прийшли пенсіонери, які волею держави та діями перевізників втратили право на пільги.
У Борисполі підвищення вартості проїзду відклали

Виконком затвердив новий варіант договору між перевізниками та міською радою, який передбачає штрафні санкції за недотримання умов договору.
У Борисполі підвищення вартості проїзду відклали

А питання про підвищення тарифів знову відклали. Хоча перевізники запевняли, що при нових тарифах готові прийняти попередню домовленість щодо перевезення пільговиків та школярів. Але члени виконкому хотіли побачити порівняльну таблицю попередніх і нинішніх цін та тарифів. Тому це питання розглядатиметься через тиждень, 31 травня. Усі визнають, що від збільшення вартості пасажирських перевезень нікуди не подінешся, бо можна залишитися і без міських автобусних маршрутів.

Ірина Голуб

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: