Бориспiль
C

Головні новини

Проблеми із тендерними торгами


Проблеми із тендерними торгами

У Борисполі активно проводяться тендерні торги на обрання виконавців різних робіт. Про тендерні процеси розповів виконуючий обов’язки міського голови Микола Корнійчук на апаратній нараді у понеділок, 24 вересня.

За словами Миколи Петровича, пропозиції можливих претендентів на виконання тих чи інших робіт у місті постійно відхиляють через безвідповідальне відношення підприємців, бо вони не можуть зібрати необхідний пакет документації. «Так, 18 вересня повторно оголошено процедуру закупівлі на будівництво системи водовідведення на вул. Європейська-Нижній Вал. Тепер пропозиції від кандидатур виконавців прийматимуться до 3 жовтня», — говорить Корнійчук.

За словами керівника, 19 вересня відмінено торги будівництва системи водовідведення на вул. Шевченка від будинків №6 до №20. Повторно даний тендер буде оголошено у жовтні.

Повідомлялося, що 20 вересня відбулося розкриття пропозицій щодо поточного ремонту дороги на вул. Київський Шлях (від вул. Глібова до Броварської). Торги проходили за європейською системою, тому брати участь мали право і іноземні компанії. Учасників торгів виявилося троє: ОАО «Дорожно-строительный трест №4 г. Брест» (Білорусь), українське ПрАТ «Броварське шляхо-будівельне управління №50» та ТОВ «Автомагістральбуд». Пропозиції учасників розглядаються.

Також Микола Корнійчук повідомив, що 21 вересня відбулися торги щодо закупівлі послуги із прибирання снігу на міських дорогах у зимовий період. Претендентів на виконання робіт було двоє: КП Броварської міської ради «Бровари-благоустрій» та бориспільське КП «ВУКГ», яке і виграло тендер, вартість даної послуги майже 2 млн грн.
Йшлося і про те, що 24 вересня вже втретє було оголошено торги на капітальний ремонт дороги, тротуару та стоянки для автомобілів по вул. Яцютівка поруч із «Гімназією «Перспектива». Також досі шукають виконавця робіт із капітальному ремонті спортивної зали в цьому навчальному закладі.

Тетяна ХОДЧЕНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: