Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі відбувся шаховий чемпіонат "Біла тура"


У Борисполі відбувся шаховий чемпіонат "Біла тура"

У черговий раз поспіль шахова дружина Бориспільської ЗОШ № 6 стала переможцем командного чемпіонату м. Бориспіль з шахів серед школярів 2006 року народження та молодших на призи «Біла тура».

Традиційно цей дуже популярний в нашому місті турнір, який бере свої витоки ще з радянських часів, організовував та проводив Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради. Шаховий клуб «Поєдинок», що знаходиться по вул. Європейська, 6, прийняв на цей раз збірні команди семи закладів загальної середньої освіти міста. Відсутні були лише ліцеїсти.

Отже, у перший та другий ігрові дні змагання проводились у підгрупах. Третій день чемпіонату був вирішальним: розігрувались нагороди змагань. А право взяти участь у фінальній частині чемпіонату за підсумками ігор у підгрупах вибороли учні ЗОШ № 6, №1, № 8 та НВК ім. Костянтина Могилка. Перед останнім туром змагань однакову кількість очок мали шахові дружини ЗОШ № 1 та ЗОШ № 6. Однакову кількість очок мав також інший «дует» фінальної частини, але на три пункти менш своїх суперників. По завершенні останнього туру ситуація не змінилась. Лідери взяли у своїх опонентів, які знаходились нижче їх у турнірній таблиці, по 3 очка, а ті у свою чергу зуміли відібрати у лідерів в очних двобоях лише по одному очку. Отже, відповідно до регламенту, у разі рівної кількості очок вирішальним мав результат ігор шахістів, які змагались на першій дошці. І тут показник у команди ЗОШ № 6 був кращим. По цьому ж показнику бронзові нагороди «пішли у кошик» ЗОШ № 8.

Команди-переможці в урочистій обстановці отримали свої заслужені нагороди: кубки, спортивні грамоти, склад кожної команди - медалі відповідного ґатунку і спортивні дипломи. За кращі особисті результати спеціальними сувенірами від організаторів змагань нагороджені також Трушко Андрій та Трушко Анастасія (ЗОШ № 6), Регеша Андрій ( НВК ім. Костянтина Могилка) та учень ЗОШ № 1 Гаврюшов Даніїл.Кубов Віталій

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: