Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі озвучували книжки для незрячих


У Борисполі  озвучували книжки для незрячих

Чи не замислювалися ви над тим, як незрячі люди читають книжки? 23 листопада у центральній міській бібліотеці пре-зентували Всеукраїнську волонтерську акцію «Озвучимо книжки для незрячих».

Одна із перших записала аудіо-книгу Ольга Кацан. Вона працювала в парі зі звукорежисером Валентином Шуткевичем на базі міської студії звукозапису «Boryspil Records», що в міському будинку культури. Виставивши фото процесу записування книги у Facebook, отримали коментарі-бажанння від друзів записати аудіок-нигу. Тоді виникла ідея зібрати всіх охочих в одному місці, аби більше розповісти про акцію й поділитися досвідом.

До проекту, ініційованого минулого року «Видавництвом Анетти Антоненко», приєдналися «Фоліо», «Нора-Друк», «Ніка-Центр». Ці видавництва надають безкоштовні права на створення аудіоверсій книжок. А люди з приємними тембрами голосу і бажанням допомогти стають партнерами акції й озвучують книги. Із пошуком студій звукозапису в благодійному фонді «Фундація літературних ініціатив», який проводить акцію, можуть допомогти.
«Моя колега записує книгу на диктофон в мобільному, щоправда загортає його в тканину, щоб ізолювати звук, потому передасть записи, аби їх почистили і змонтували», — розповідає Ольга.

Дар’я ГОНЧАРУК, вихованка гуртка «Журналісти-краєзнавці» при Бориспільскому центрі туризму і краєзнавства.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: