Бориспiль
C

Головні новини

На бориспільського підприємця Пилипчука поскаржилися до екологічної інспекції


На бориспільського підприємця Пилипчука поскаржилися до екологічної інспекції

Епопея із деревами, які потрапили у зону забудови біля колишнього ресторану «Лицарський замок», що у Борисполі на вул. Головатого, завершилася: дерева зрізали повністю.

Із приводу ситуації Микола Корнійчук, перший заступник Бориспільського міського голови, зазначив, що підприємець В. Пилипчук звернувся до КП «ВУКГ» за актом обстеження дерев і комунальне підприємство провело обстеження насаджень. Актом обстеження встановлено, які дерева ростуть на тій ділянці: порода, діаметр, кількість. Документ затвердив Микола Корнійчук, але це не дає права зрізувати дерева.

Після обстеження «ВУКГ» мало здійснити розрахунок втрат від видалення насаджень, і дати рахунок організації, яка планує робити на тому місці. І комунальне підприємство, відповідно до оплати, видає ордер на видалення. Ордер дає дозвіл на вирубку. Але, як вдалося дізнатися у КП «ВУКГ», підприємець В. Пилипчук гроші не заплатив і ордера не отримав, тому діяв у порушення закону.

У Борисполі прийнято рішення, що дозвіл на видалення дерев дається тільки після схвалення виконавчим комітетом.
Але уже після прийняття такого рішення міськвиконкомом, біля «Лицарського замку» були вирізані усі дерева… Із цього приводу Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук повідомив «Вістям», що за його підписом направлено листа на ім’я начальника державної екологічної інспекції Столичного округу Юрія Сергієнка з інформацією про те, що у порушення законодавства були зрізані дерева, щоб підприємця перевірили. За словами мера, це єдине, що міська влада може вдіяти щодо даної ситуації.

Інна КРИНИЧНА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: