Бориспiль
C

Головні новини

Представники Агенства зменшення загроз США відвідали Міжнародний центр Національної гвардії


Представники Агенства зменшення загроз США відвідали Міжнародний центр Національної гвардії

18 грудня з робочим візитом до Міжнародного центру Нацгвардії України, що на Київщині (с.Старе) завітали представники Агентства зменшення загроз Сполучених Штатів Америки, яких супроводжував начальник управління бойової та спеціальної підготовки НГУ генерал-майор Олег Гарчу.

Метою зустрічі іноземної делегації з гвардійцями стало обговорення потенційних планів та огляду місць проведення майбутніх семінарів та тренінгів для Національної гвардії України на найближчі 3-4 роки в рамках “Міжнародної програми боротьби з розповсюдженням зброї масового знищення”, а також ознайомлення з діяльністю, навчально-матеріальною базою, інфраструктурою та системою підготовки Міжнародного центру.
Представники Агенства зменшення загроз США відвідали Міжнародний центр Національної гвардії

В ході візиту американські колеги оглянули інфраструктуру центру, казармене приміщення, медичний пункт, тренінгове містечко командного згуртування, їдальню та новобудови. Під час проведення брифінгу генерал-майор Олег Гарчу провів презентацію Національної гвардії України, як складової сектору безпеки та оборони, ознайомив з її структурою та досягненнями, планами розвитку на майбутнє. «Національна гвардія України- є військовим формуванням з правоохоронними функціями і виконує завдання по підтриманню безпеки, як в середині держави, так і на Сході України, де близько п’яти тисяч гвардійців виконують бойові завдання по обороні її суверенітету і цілісності», - зазначив він. В ході брифінгу також була проведена презентація «НГУ: роль і місце у сфері протидії розповсюдженню зброї та матеріалів масового знищення» та обговорені питання про перспективи розвитку системи реагування на загрози радіаційного, хімічного та біологічного характеру. Після проведення плідних переговорів в підсумку пан Метью Р. Самей – заступник менеджера програми боротьби з розповсюдженням ЗМЗ Агентства зменшення загроз сказав: «Ми не очікували, що Національна гвардія України виконує такий великий спектр безпекових та оборонних завдань. Ви стрімко розвиваєтесь. Міжнародний центр за рік став функціональним навчальним центром по підготовці підрозділів. Нас цікавить можливість координації з різними правовими силовими структурами, щодо їх участі у програмі по запобіганню розповсюдження зброї масового знищення». Американські колеги отримали ґрунтовні відповіді на всі запитання та пообіцяли продовжити співпрацю з НГУ по запровадженню програми боротьби з розповсюдженням зброї масового знищення.
Представники Агенства зменшення загроз США відвідали Міжнародний центр Національної гвардії

Майор Віктор Воскобоєв,
фото автора

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: