Бориспiль
C

Головні новини

«Евріка» —з новим директором та планами


«Евріка» —з новим директором та планами

Олег Третяк, який тривалий час очолював Бориспільський міський центр технічної творчості «Евріка», нещодавно отримав нову посаду — депутати на позачерговій сесії Бориспільської районної ради затвердили його призначення директором Комунальної установи «Бориспільський районний будинок культури».

Натомість новим директором «Евріки» став Юрій Миколайович Братусь, керівник гуртка фотосправи. Як розповів новопризначений очільник, ввірений йому заклад працює у звичному режимі, ніяких змін у його діяльності не передбачається. Також Юрій Братусь спростував чутки щодо можливого закриття закладу через збитковість та низьку наповнюваність відвідувачами. «Центр активно працює над збільшенням наповнюваності гуртків, яких зараз налі-чується 17: авіамодельний, автомодельний, бісероплетіння, гончарства та кераміки, деревообробний, картингу, комп’ютерної графіки та дизайну, машинного в’язання, моделювання іграшок-сувенірів, народної іграшки, Петриківського розпису, технічного моделювання, паперопластики, радіотехнічний, радіооператорів, технічного ди-зайну, фотосправи. Звертаємося до бориспільців, приводять своїх діток до нас на позашкільні заняття», — наголошує новий директор.

Нагадаємо, отримати більше інформації про центр та записатися на гуртки можна за адресою: вул. Київський шлях, 87;
телефон для довідок (04595) 6-78-95.

Наталія ТОКАРЧУК

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: