У КП «Бориспільтепломережа» відмовилися надати таблицю тарифів на тепло по Київській області, пояснивши, що такої не мають. Керівник підприємства Володимир Палінка у телефонній розмові зазначив, що тарифи містять багато складових, тож в кожному населеному пункті формуються індивідуально.
Втім, за його словами, головна причина збільшення тарифів — підняття ціни на газ.
Паливна складова тарифу (природний газ) — 72,3%. Оплата праці — 12,2%. Які конкретно зараз зарплати в «Бориспільтепломережі», дізнатися не вдалося.
Варто зазначити, що опалювальний сезон розпочався вчасно, проблем з теплом, які спостерігаються в деяких містах України, в Борисполі немає.
Нагадаємо, що з 1 січня 2019 року тарифи зросли на 23%. КП «Бориспільтепломережа» встановлено тарифи на централізованого опалення для потреб населення впродовж опалювального сезону.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
коментарі