Бориспiль
C

Головні новини

Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)


22 березня близько обіду «Вісті» пройшлися центром Борисполя, щоб подивитися, як дотримуються містяни суворих карантинних обмежень у вихідний день. 

Колись людна центральна частина міста тепер спорожніла. Всі заклади харчування зачинені, працюють продуктові магазини й аптеки. Відтоді, як відмінено рух міського громадського транспорту й погіршилася погода, бориспільці по-справжньому стали дотримуватися карантинних вимог: сидіти вдома та виходити на вулицю в разі крайньої необхідності. 

У центрі Борисполя лише поодинокі перехожі, майже усі в масках. Дитячі майданчики зовсім порожні. Міський парк опустів повністю. У супермаркетах народу мало, черг немає, товару вистачає. 

Ринок «Центральний» зачинений, працюють окремі продуктові точки, напівпорожні прилавки у м’ясному павільйоні.

Що нагадує про активне життя міста в докарантинні часи, так це заповнені автомобілями таксі парковки біля парку та АТБ. Але водії нарікають, що виїхали підзаробити, та замовлень дуже мало, робота стоїть, людей немає. Щоб доїхати до Харківського масиву Києва, просять від 150 до 250 грн. 

Медичних масок у аптеках у центрі міста немає. Провізори в окремих із них кажуть, що завозили днями, але їх швидко розкупили. 

За півгодинну прогулянку карантинним містом кілька разів опустілими дорогами проїхала «швидка».  

У місті запроваджено оповіщення громадян через гучномовці, постійно подається інформація про карантинні обмеження.

Загальний висновок очевидний – бориспільці на суворому карантині.

 

Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)Репортаж: безлюдний Бориспіль, система оповіщення і робота таксі (фото)

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: