Чорні МАФи біля будівлі Сільпо, що у центрі, встановлені підприємцем Костянтином Струковим, вночі хотіли спалити. Фото обпалених кіосків виклав у мережі Фейсбук бориспільський активіст Микола Ламаш. За його словами, стійкий запах солярки та плями на асфальті свідчать про умисність підпалу.
Новина не знайшла співчуття містян. Обговорюючи подію у групі «Бориспіль для всіх», дописувачі згадували, що МАФи встановлено з порушенням діючих норм і вони аж ніяк не прикрашали центральну частину міста, а через похмурий вигляд їх прозвали «поховальним бюро».
Черговий Бориспільського районного відділу ГУ ДСНС за телефоном підтвердив «Вістям» факт пожежі та повідомив, що до чергової частини надходив виклик. Подробиці події поки не повідомляються.



коментарі