Бориспiль
C

Головні новини

У с. Головурів презентували альманах «Скарби Писарської гори»


У с. Головурів презентували альманах «Скарби Писарської гори»

Днями головурівці відзначали 90-річчя своєї малої батьківщини. Подарунком до Дня народження села став літературно-мистецький , краєзнавчий альманах «Скарби Писарської гори».

Підтримав ідею народження унікального видання Микола Чуй, Головурівський сільський голова, головним редактором і упорядником книги є Володимир Литвин, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки краєзнавців України . До речі, лише за цей ювілейний рік( 7 жовтня Володимир Миколайович буде відзначати своє 60-річчя)це вже 12-й доробок талановитого головурівця. Матеріали, вміщені в альманасі, стосуються сіл Головурова, Кийлова, Рудякова, Гусинців, тобто того регіону, який належить до Головурівської сільської ради. Адже багато нинішніх головурівців колись були рудяківцями або ж гусинчами - села опинились на дні Канівського моря, а головурівська земля прихистила людей і стала другою батьківщиною.
У с. Головурів презентували альманах «Скарби Писарської гори»

«Коли я, як упорядник, заглибився в матеріал, аби укласти таку книгу, що містить поезію, прозу, публіцистику, наукові та краєзнавчі дослідження, фото, то побачив який могутній, творчий потенціал живе в нашому народі, нашому селі. Кожен українець має заявити про те, що ми були, є і завжди будемо. А нам залишається виконати заповіт великого Тараса Шевченка, який писав: Прочитайте знову/ Тую славу. Та читайте/Од слова до слова,/Не минайте ані титли,/Ніже тії коми…

Адже таким чином ми можемо повернути генетичну пам’ять, де є місце гордості, гідності, патріотизму і любові до рідної землі», - мовить В. Литвин.


Джерело

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: