Бориспiль
C

Головні новини

Змагалися допризовники


Змагалися допризовникиСпартакіада з фізичної та військово-технічної підготовки серед молоді допризовного віку визначила кращі шкільні колективи. Команди, в складі яких було по 10 учнів 10-11-х та 9-х класів (якщо учень 9 класу з 2001 р. н.), змагалися в стрільбі, метали на дальність спортивні гранати, підтягувалися на перекладині, бігали крос та долали на швидкість 50-метрівку вільним стилем у басейні. У загальнокомандному заліку переможцем визнано збірну Бориспільського НВК «СШ I-III ст. — ЗОШ I-III ст.» імені К. Могилка, на другому місці — ЗОШ I-III ст. №1 імені Ю. Головатого, третіми були юнаки ЗОШ I-III ст. №3. Усі команди нагороджені грамотами. Найкращим в абсолютному заліку за результатами всіх 5-ти видів змагань став Максим Тищенко, другий результат показав Артем Семенець, третій — Іван Панасюк. Крім грамот, ці спортсмени отримали медалі та сувеніри.

За словами головного судді змагань Віталія Кубова, цього року рівень підготовки учнів був вищим, ніж у минулі роки:

— Можливо, на це вплинули події, які відбуваються в країні. У дітей з’явився дух патріотизму, вони почали приділяти більше уваги фізичному розвитку. Наприклад, Максим Тищенко підтягнувся на перекладині 37 разів, до цього кращим результатом було 33 підтягування. Всеволод Коник подолав 50 метрів вільним стилем за 27,2 секунди, а це теж гарний показник підготовки.

Організатори: управління освіти та науки Бориспільської міськради, центр спорту та ФЗН спільно з міськрайонною радою ФСТ «Колос».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: