Бориспiль
C

Головні новини

На фінансування програми «Громадський бюджет» цього року виділять 1,5 млн грн


Схвалено зміни до міської цільової програми «Громадський бюджет міста Борисполя на 2019-2023 роки». Відповідне рішення було прийнято 15 лютого на засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради.
Головні зміни пов’язані зі створенням Бориспільської об’єднаної територіальної громади та входженням до її складу сіл району. Відтепер участь у програмі зможуть брати не лише бориспільці, а всі мешканці ОТГ. З цієї причини збільшилось і фінансування програми. Так, у 2021 році на Громадський бюджет передбачено витратити 1,5 млн грн, що на 500 тис. більше, ніж минулого року. В найближчі роки обсяг фінансування суттєво збільшиться і становитиме 2,5 мільйони у 2022-му, і 3 мільйони у 2023 році.
«У березні відбудеться засідання робочої групи, яка визначить детальні умови цьогорічного конкурсу та строки його проведення з урахуванням внесених змін та нових обставин», — зазначила у коментарі «Вістям» начальник відділу економічної та інвестиційної політики Ірина Гончаренко.
За її словами, тоді ж мають підбити підсумки реалізації проектів Громадського бюджету, які отримали перемогу минулого року, та розглянути звіти розпорядників коштів. «Із 1 мільйону гривень, передбаченого на реалізацію проектів 2020-го року, освоєно 800 тис. грн. Через карантинні обмеження не змогли реалізувати фестиваль «Музичний компот», а ще один проект — «Небезпечним відходам — безпечну утилізацію» — реалізовано частково і трохи в іншому вигляді, ніж це було заплановано. Так, розпорядником коштів по проекту, управлінням ЖКГ, був проведений тендер та укладено угоду на утилізацію батарейок, контейнери для збору яких встановлювали в навчальних закладах міста», — проінформувала Ірина Гончаренко.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: