Бориспiль
C

Головні новини

На програму «Турбота» заплановано понад 11 млн грн


23 грудня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням секретаря міської ради Владислава Байчаса.

Обговорювалося питання «Про схвалення комплексної програми «Турбота» Бориспільської міської територіальної громади на 2021-2023 роки».

Детально. Метою програми є суттєве підвищення соціальної підтримки незахищених верств населення, надання їм адресної допомоги. Це комплексна програма, у створенні якої брали участь управління соцзахисту, територіальний центр соціального обслуговування населення, реабілітаційна установа «Наш дім», рада ветеранів. Програма «Турбота» розрахована на три роки.

Начальник управління соціального захисту Бориспільської міської ради Любов Даниленко: «На 2021 рік планується використання коштів у сумі 11 млн 739 тис. грн, із них 3 млн грн фінансової допомоги людям, які потрапили у скрутне матеріальне становище, 1млн 339 тис. грн – дітям, які хворіють на цукровий діабет 1 типу.

На підтримку пільгових категорій населення заплановано 2 млн 826 тис. грн, зокрема 600 тис. грн на оплату зв’язку, 500 тис. грн на повернення коштів «Укрзалізниці», 1 млн 500 тис. грн на пасажирські перевезення.

Для адресної допомоги людям похилого віку, які перебувають на обліку у територіальному центрі соціального обслуговування, заплановано 2 млн 94 тис. грн. На підтримку ветеранської організації (на сьогодні там налічується 14 пенсіонерів і ветеранів) передбачено 420 тис. грн. Також у програму закладено 200 тис. грн для адресної допомоги інвалідам по зору».

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: