Бориспiль
C

Головні новини

Знайомимося з депутатами: Ірина Панкявічене


Досьє: Депутат округу № 4 від політичної партії «Наш край». Обрана вдруге.
Народилася у м. Чорнобиль. Має інтернаціональну сім’ю: чоловік — литовець, зять — грек. Директор ЗОШ №3. Хобі — в’язання, вишивка, гра на фортепіано, малювання.

Нові-старі проблеми округу

«Зона моєї відповідальності на майбутні п’ять років — мій колишній округ, на якому вже багато чого вдалося зробити, — розповідає Ірина Панкявічене. — Повністю виконати заплановане завадила епідемія, адже плани довелося змінювати заради вирішення більш нагальних питань. Щодо зробленого, то це, передусім, ремонти вулиць. Однією із перших заасфальтували вулицю Олени Пчілки, слідом за нею — Пилипа Орлика. Не вдалося заасфальтувати вул. Тютюнника, виникли проблеми із водовідведенням і проект довелося коригувати. По вул. Польовій зробили капремонт відрізку дороги від перехрестя з вул. Котляревського до озера Гульківка з водовідведенням та облаштуванням тротуару. Заасфальтована переважна більшість вулиць у мікрорайоні Дубечанський, там залишилося заасфальтувати лише пару провулків».

Плани

Одним із перших завдань нинішньої каденції Ірина Панкявічене бачить вирішення багаторічної проблеми водовідведення із подальшим асфальтуванням вулиці Григора Тютюнника. «Там низка проблем, що потребують комплексного підходу з залученням відповідних фахівців. Немає куди відводити воду, адже вулиця занизька відносно сусідніх, тому поки вулицю неможливо заасфальтувати. Ще одна проблемна локація на вул. Південній, там регулярно затоплює провулок. Ще маємо закінчити роботи з асфальтування вулиць Зарічної, Лисиці, Солов’їної; здійснити капремонт вулиць Кропивницького, Симиренка та Сагайдачного, встановити обмежувачі руху на вул. Бориса Іванова, а також завершити роботи із облаштування тротуарів на вул. Польовій та Котляревського.
У планах депутата і продовження робіт щодо облаштування зон відпочинку біля озера Гульківка зі встановленням там спортивних майданчиків та будівництва пішохідної доріжки навколо озера з освітленням.

Розвиток інфраструктури

Зараз Панкявічене є заступником голови комісії з питань планування бюджету й економічної реформи. На сьогодні одним із перших кроків нової влади у співпраці із депутатським корпусом бачить розвиток інфраструктури територіальної громади. «Це комплексне питання, адже в ході його реалізації має бути передбачена модернізація міського транспорту і розширення транспортних маршрутів, будівництво об’їзних доріг навколо Борисполя, ремонт існуючих доріг і благоустрій вулиць, пішохідних зон, покращення стану електромереж та електропостачання, будівництво сміттєпереробного заводу, розвиток медичної галузі, вирішення соціальних питань, екологічних проблем та безпеки мешканців, розвиток освіти, культури та відпочинку, надання адміністративних послуг тощо. Ми маємо взяти курс на модернізацію всіх сфер, залучати інвестиційні проекти, збільшувати бюджет та раціонально розподіляти кошти для розвитку територіальної громади», — переконана Ірина Панкявічене.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: