Бориспiль
C

Головні новини

Ігор Шалімов зустрівся з виборцями свого округу


Депутат Бориспільської міської ради Ігор Шалімов зустрівся з виборцями на своєму окрузі. Він відзвітував людям про роботу за п’ять років і окреслив плани на майбутнє. Розповів про Бориспільску ОТГ і можливості для її розвитку.

«П’ять років тому я стояв тут перед вами і багато чого обіцяв перед обранням в депутати. Якщо брати умовно 100 обіцянок, то 70 з них я виконав. Дещо розпочав, але не встиг закінчити. Наприклад, повний благоустрій Княжицького озера», – розпочав звернення до бориспільців Ігор Шалімов.

Він зауважив, що ця робота повинна продовжуватися, саме тому він іде на вибори кандидатом в депутати до місцевої ради. Але вже не як депутат-мажоритарник, а як лідер потужної команди «Слуга Народу», де є чітке бачення розвитку Бориспільської ОТГ, а саме: розвиток інфраструктури, будівництво об’їзних шляхів, вирішення проблеми з полігоном твердих побутових відходів.

«До вас багато хто буде приходити і говорити, що вирішить ключові проблеми. Наприклад, закриє сміттєзвалище чи побудує сміттєпереробний завод. Ми пропонуємо почати вирішення проблеми з будівництва сортувальної станції, що дасть змогу зменшити кількість сміття, що вивозиться на полігон, мінімум на 40%», заявив Шалімов.

Також виступаючий повідомив про плани щодо Сулимівського парку. «На базі Сулиміського парку, який був започаткований ще гетьманом Іваном Сулимою, наша політсила планує створення великої рекреаційної зони. Зараз парк площею близько 17 га потребує оновлення. Плануємо зробити там велику рекреаційну зону — дендропарк, забезпечити транспортний маршрут», — поділився планами Ігор Шалімов.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: