Бориспiль
C

Головні новини

Плани щодо соціальної інфраструктури: лікувально-пологовий корпус у Борисполі та амбулаторія в Сеньківці


Заступник Бориспільського міського голови Сергій Лещенко на плановій нараді 22 лютого повідомив про головні моменти розбудови соціальної інфраструктури Бориспільської ОТГ.

Так, за його словами, вже ведеться робота над удосконаленням проекту медичної амбулаторії в селі Сеньківка. Була проведена спільна зустріч за участі представників центру первинної медико-санітарної допомоги Борисполя і проектувальників. Йшлося про необхідність скорегувати проект таким чином, щоб об’єкт відповідав сучасним вимогам та потребам, був зручним і безпечним у використанні. 

Крім того, на 2022 рік запланована підготовка проектів по інвестуванню у соціальну інфраструктуру сіл громади. Зокрема, передбачається реконструкція спортзалу і їдальні в селі Глибокому та реконструкція клубів у Любарцях і Рогозові. 

Щодо міста, то у планах залишається відновлення співпраці з Європейським банком щодо реконструкції НВК ім. К. Могилка (школи №5). 

Досягнуто домовленостей з Мінрегіонбудом щодо фінансування нового лікувально-пологового корпусу на території лікарні. Ним вже схвалено ескізний проект на 2,5 тис. кв. метрів, реалізація якого орієнтовно коштуватиме 60 млн гривень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: