Бориспiль
C

Головні новини

Євгеній Черенок: ОТГ – новий виклик для міської первинки


Кабінет міністрів України затвердив рішення про утворення на Бориспільщині об’єднаних територіальних громад. Серед них – Бориспільська ОТГ. «Вісті» поцікавилися, як буде надаватися первинна медико-санітарна допомога мешканцям сіл, що приєднаються до Борисполя в єдину ОТГ.

КП «Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги створено два роки тому. Зараз амбулаторії центру працюють майже по всьому місто. Постало питання забезпечення якісними медпослугами і мешканців сіл.

Пряма мова диктора ЦПМСД Євгенія Черенка: «Попередній план дій вже є. По-перше, необхідно подивитися на стан амбулаторій в селах. Зараз в нас гарні відносини з районною первинкою. Тому проблем у співпраці не очікуємо».
У міській первинці кажуть, що запитання виникнуть після створення ОТГ: як буде передаватися майно, на яких умовах, на чий баланс. Головне – зробити так, щоб мешканці громади (міста та сіл) не відчули дискомфорту та мали рівні можливості у доступі до медпослуг.

Пряма мова Черенка: «Додаткове навантаження ляже на міські амбулаторії. Нова велика амбулаторія у мікрорайоні на Розвилці орієнтована на майбутнє, вона дозволить мешканцям Іванкова та Рогозова отримати якісні медпослуги. ОТГ – це виклик для місцевої медицини, ми його приймаємо».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: