Бориспiль
C

Головні новини

«Срібло» і «золото» чемпіонату України з легкої атлетики їде в Кучаків

У вихідні в Києві проходив Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 року народження. Денис Лисенко, учень 8 класу Кучаківської школи I-III ступенів ім. гетьмана Івана Сулими, став призером змагань.
У перший день змагання на дистанції 1500 м Денис став срібним призером чемпіонату, здолавши дистанцію з результатом 5:06 хв. А вже наступного дня на дистанції 3000 м став чемпіоном України, виборовши золото з перевагою від найближчого переслідувача на майже 4 секунди з результатом 10:09 хв.
Спортсмена до змагань готували тренери-викладачі Михайло Савченко та Геннадій Яцюта.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.