Бориспiль
C

Головні новини

Чи подорожчає в травні електроенергія?


Анонсоване підвищення вартості електроенергії на 2021 рік було відстрочене на три місяці, а пізніше — ще на один. Якою буде вартість електроенергії у травні, намагались з’ясувати «Вісті». 

Постановою Кабінету Міністрів №1325 від 28 грудня 2020 року було скасовано низку пільг по оплаті за електроенергію, у тому числі пільговий тариф у розмірі 0,9 грн за кВт/год., що діяв для населення за перші спожиті 100 кВт/год. Відповідно до рішення Кабміну на перші три місяці 2021 року було встановлено фіксовану ціну у сумі 1,68 грн за 1 кВт/год. 24 березня Кабмін продовжив дію цієї постанови до 1 травня 2021 року. Тож у квітні вартість електроенергії ще не зміниться.

Чого очікувати, коли ця постанова перестане діяти, ніхто поки сказати не може. 

Спроби «Вістей» отримати з цього приводу офіційний коментар не увінчалися успіхом. За телефонами, вказаними у квитанціях, далі автовідповідача додзвонитися не вдається. Прикриваючись карантином, енергопостачальники повністю відгородилися від населення. Навіть уточнити щось нереально, де вже коментар узяти. Таким чином, чутки про поетапне здорожчання протягом року і ціну в 3,4 грн на першому етапі, а також відміну нічного тарифу вже з травня ні підтвердити, ні спростувати не вдалося. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: