Бориспiль
C

Головні новини

Тарифи на тепло ростуть


З 1 січня 2020 року всі користувачі послуг, крім населення, платитимуть за теплопостачання дорожче. 

На черговому засіданні виконавчого комітету від 1 лютого 2021 року розглядалося питання «Про коригування комунальному підприємству теплових мереж «Бориспільтепломережа» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ, організацій та інших споживачів міста Борисполя».

Коментуючи необхідність такого рішення, директор КПТМ «Бориспільтепломережа» Володимир Палінка наголосив, що наразі йдеться лише про другу та третю групи споживачів, населення підвищення тарифів не стосується. Здорожчання викликано підвищенням вартості енергоносіїв: збільшилася вартість газу, його розподілу, зросла вартість електроенергії. Сьогодні для цих груп споживачів діють тарифи, які були відкориговані і затверджені у листопаді минулого року. Лише за грудень збитки підприємства склали складають близько 800 тис. грн. 

У результаті рішення було прийнято виконавчим комітетом. Таким чином, вартість постійної складової (абонплати) збільшується на 14%, вартість постачання теплової енергії зросте на 13,8%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: