Бориспiль
C

Головні новини

Любила життя, дітей і квіти


Любила життя, дітей і квіти

26 березня перестало битися серце Дрозд Надії Павлівни, яка свого часу більше 20 років очолювала дитячий садочок №4. Вона присвятила 40 років життя вихованню дітей та була активним громадським діячем.
Після закінчення Коростишівського педучилища у 1953 році Надія Дрозд працювала у рідному селі в Житомирській області. Через рік вийшла заміж за військовослужбовця і виїхала з ним до Одеської області… У Бориспіль родина переїхала в 1957 році. Бориспіль став для Надії Дрозд другою батьківщиною. Тоді це було велике село без доріг і міського транспорту. Вакансії вчителя у Борисполі не було, пропонували роботу в селі. У подружжя вже була 2-річна дитина, тому жінка пішла працювати до дитячого садка вихователькою, а згодом стала завідуючою.
Вона не лише змогла згуртувати навколо себе професійний колектив, але й була гарним господарником. Колишні вихованці і працівники дитсадка пригадують теплу домашню атмосферу, яку вдалося створити Надії Павлівні. Вимоглива не лише до працівників, а й до себе, вона зуміла добудувати другий корпус дитячого садка, майданчик. Очолюючи дитячий садок №4 понад 20 років (1967-1988), Надія Дрозд стала однією з кращих завідуючих Борисполя, а дошкільних закладів у місті на той час було сімнадцять.
Надія Павлівна виросла у багатодітній сім’ї, де виховувалася повага до старших і любов до праці. На її життєвій дорозі були і тяжкі воєнні роки, і голодне повоєнне дитинство. Батько загинув на фронті, коли їй було 8 років. Попри життєві негаразди вона зуміла зберегти любов до людей і світу.
Працювала на улюбленій роботі, виховала багато дітей. Жінка мала прекрасне почуття гумору, була життєрадісною, активною, щасливою у власних дітях і онуках.

Любила життя, дітей і квіти

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: