Бориспiль
C

Головні новини

Поліцейський‌ ‌офіцер:‌ ‌від‌ ‌громади‌ ‌—‌ ‌службове‌ ‌авто,‌ ‌від‌ ‌поліції‌ ‌—‌ ‌зарплата‌ ‌


Відбувся черговий етап впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади» — іще 7 територіальних громад Київщини 12 квітня підписали меморандум про співпрацю, в тому числі Бориспільська ОТГ. Про це повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Поліцейський‌ ‌офіцер:‌ ‌від‌ ‌громади‌ ‌—‌ ‌службове‌ ‌авто,‌ ‌від‌ ‌поліції‌ ‌—‌ ‌зарплата‌ ‌

Нагадаємо, проект стартував на Київщині у березні 2020 року. У січні цього року на базі Бориспільського районного управління поліції відбулася робоча зустріч та підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Київській області та десятьма ОТГ Лівобережжя Київщини, очільники яких приїхали до Борисполя. «Вважаю цей проект одним із найвдаліших, — заявив тоді Андрій Нєбитов. — Поліцейський офіцер громади — це людина, яка буде служити громаді, відповідатиме перед громадою і працюватиме доти, доки буде користуватися підтримкою цієї громади».

Під час січневої зустрічі зазначалося, що Бориспільщина і Переяславська громада поки не готові долучитися до проекту, адже мають велику площу та кількість населення, а це вимагає особливого підходу з урахуванням всієї специфіки. 

Після підписання меморандуму про співпрацю планується, що Бориспільщина матиме кількох офіцерів громади — у кожному зі старостинських округів. Кандидати на посади обиратимуться конкурсною комісією за участі представників ОТГ. 

Згідно меморандуму, громада забезпечує поліцейського офіцера місцем роботи, купує службовий автомобіль та маркує його розпізнавальними знаками належності до громади. Заробітну плату, оснащення, планшет, доступ до бази даних, підтримку додатковими силами і засобами бере на себе поліція. Поліцейський офіцер громади 90% часу проводитиме у громаді і буде підзвітний їй. Це буде працівник поліції з усіма передбаченими правами і обов’язками, але житиме і працюватиме він у громаді, якій і надаватиме послуги: від оформлення ДТП до затримання злочинця.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: