Бориспiль
C

Головні новини

Звернення голови Бориспільської міської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»


Звернення голови Бориспільської міської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», заступника Київської обласної організації «Союз Чорнобиль України», члена ради Бориспільської організації ветеранів України Надії Драпей з нагоди 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС

Звернення голови Бориспільської міської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

Ось уже 35 років минуло від дня трагедії на Чорнобильській АЕС. Найбільшого лиха від цієї катастрофи зазнали жителі Чорнобильського та Поліського районів. Я та моя родина вимушено потрапили до Борисполя, і ми щиро вдячні бориспільській землі та бориспільцям, що прийняли нас. Поліщуків розселили по всій Україні. І нині, куди б ми не поїхали, всюди можемо зустріти своїх земляків. Дві третини Поліського району відселено, ця територія відходить у небуття. Проте ми завжди пам’ятаємо всіх загиблих, кого забрав Чорнобиль.
Саме тому 26 квітня в Борисполі об 11-й годині на території Книшового меморіальноого паркового комплексу відбудеться вшанування 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС. Запрошуємо всіх небайдужих!
Дякую всім активістам організації за допомогу інвалідам-чорнобильцям. Особливо хочеться вшанувати: Гальця Володимира Миколайовича, Дубину Анатолія Семеновича, Кацан Василя Андрійовича, Ліхой Анатолія Семеновича, Вашецького Віталія Васильовича, Магіровського Віктора Дмитровича, Ковальова Миколу Олександровича, Мельника Володимира Анатолійовича, Гануша Олександра Миколайовича, Короленка Олександра Миколайовича та Короленка Сергія Миколайовича та багатьох інших за активну участь у роботі організації.
Також хочу відзначити меценатів, які всі ці роки допомагають чорнобильцям — це Шалімов Володимир Ілліч та Шалімов Ігор Володимирович. Дякую вам за ваш внесок в життя нашої громади.

Звернення голови Бориспільської міської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

Бориспільська міська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» запрошує всіх чорнобильців: ліквідаторів, потерпілих, інвалідів, вдів вступати до лав організації.
Ми знаходимося за адресою: м. Бориспіль, вул. Бежівка, 1, поверх 2 (ліворуч).
Прийом громадян: щосереди з 10 до 12 години.

Довідково: Станом на 1 березня 2021 року на обліку в управлінні соціального захисту населення Бориспільської міської ради перебуває 2498 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Серед них 1305 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та 1018 потерпілих від Чорнобильської катастрофи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: